İSTANBUL TABELA FİRMALARI

İSTANBUL TABELA FİRMALARI

Tabela, herhangi bir mesajı belirli bir gruba pazarlamak maksadıyla işaret, tasarım ve sembollerin bir arada kullanıldığı şeylere verilen isimdir. Tabelalar toplu ya da grup olarak kabul edilen işaretler anlamını da taşır. Her dönem kullanılmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok modeli ortaya çıkmıştır.

Çoğu şirketin tercih etmiş olduğu ve reklam ayrıca tanıtım amaçlı kullanılan tabalelar birçok maksat ile kullanılır. Kullanılan işaretler görsel grafiklerden oluşur. Sokaklar da yön bulma için kullanan birçok tabela vardır. Bunların dışında afişler, reklam panoları, duvar resimleri, sokak ismi tabelaları, çim tabalelar gibi birçok türü vardır.

Kullanılan yere göre amaca göre farklı şekillerde ve boyutlar olabilir. Ayrıca yeni çıkan dijital ya da elektronik göstergeler çok fazla tercih edilir. İSTANBUL TABELA FİRMALARI bu konuda profesyonel hizmet verir. İstenilen boyutta ve modelde tabela üretimi yapılır. Siz de güvenle tercih edebilirsiniz.

Tabela kullanımının amacı aslında bilgi açısından yardımcı olmak ve tanıtım yapmaktır. Herhangi bir ürünün ya da hizmetlerin alıcılara tanıtılması yani reklamının yapılması için kullanılır. Tabelaları birçok dükkanın önünde görmek mümkündür. İSTANBUL TABELA FİRMALARI kaliteli bir hizmet verir. Aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tabela Firmaları

Tabela çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. İçlerinden en çok kullanılan tercih edilen tabela modelleri, ışıklı, ışıksız ve kutu harf tabela modelleridir. Işıklı tabela yapımında farklı aydınlatma malzemeleri kullanılır. Reklam yapmak için en çok tercih edilen model budur. Işıklı tabelalar da floresan, neon ve LED gibi aydınlatma ürünleri Kullanılır. Özellikle şirketlerin tanıtımının gece dahi görünmesini sağlar. Tanıtım görseli olarak çok ideal bir modeldir. Üzerindeki farklı ışıklandırmalar sonucu, yazılan yazılar kolay bir şekilde fark edilebilir.

Işıksız tabela yine şirketler tarafından tercih edilir. Hem küçük hem de büyük bütün işletmeler tarafından tercih edilir. Standart görsel şeklindedir. Işıklı tabela ile kıyaslama yapıldığı zaman, aydınlatma düzeneği yoktur. Gösterişli değildir. Gündüzleri daha fazla dikkat çeker. Ayrıca bir kasa derinliği bulunmaz. Kişinin isteğine göre tasarım yapılır. Işıksız tabalelar gündüz çok kolay bir şekilde seçilebilir ama karanlıkta fark edilmez. İSTANBUL TABELA FİRMALARI müşterilerin isteğine göre tabelalar hazırlar ve en kısa süre de teslim eder.

Kutu harf tabela ise çok çeşitli bir malzeme genişliğine sahiptir. Üretimi diğerlerine göre daha özeldir. Firmaların logoları, isimleri, lazer kesim yapılarak harf şekline getirilir. Çok özel bir işlemdir ve günümüzde çok fazla tercih edilir. Hem iç hem de dış mekanlar için tercih edilir. Hem ışıklı hem de ışıksız modelleri vardır. Alüminyum, krom ve pleksi gibi çeşitleri vardır. İSTANBUL TABELA FİRMALARI, müşteri memnuniyeti ön planda tutar ve en kaliteli şekilde hizmet verir. Siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Harf Tabela Özellikleri Nelerdir?

Harf tabela en çok tercih edilen tabela modelleri arasında yer alır. Bazı özellikleri şu şekildedir;

  • Diğer tabela modellerine göre çok daha dayanıklıdır.
  • Görsel olarak çok dikkat çekicidir. Albenisi yüksek olan bir modeldir.
  • Krom ve gold krom modelleri kesinlikle paslanmaz.
  • Birinci kalite paslanmaz saç ile üretilir.
  • Harfler lazer ile kesilir yan taraflar da giyotin makas tercih edilir.
  • Yazı karakterleri istenilen şekilde ayarlanır.
  • İsteğe göre ışıklı ya da ışıksız modeller mevcuttur.

Tabela Firması Seçimi

İSTANBUL TABELA FİRMALARI geniş çaplı bir hizmet verir. Her türlü isteğe göre özel olarak tabela tasarlar. Bu konuda firma seçimi çok önemlidir. Bazı firmalar ekonomik bir şekilde ürün üretmek için vinil germe tabelası kullanır. Profil kasa üzerine dijital baskı yapılır. Viniller gerilir ve bu şekilde ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilir.

Kaliteye önem veren firmalar ise genel de kutu harf tabela gibi daha şık ve kompozit olan tabela modellerini tercih eder. Firmaların kimliği doğrultusunda ışıklı, ışıksız, kabartma, kutu harf tabela modelleri vardır. İşletmeleri ilgi çekici hâle getirmek ve güzel bir görüntüye kavuşturmak için, en kaliteli tabelalar tercih edilir. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet almak isterseniz, İSTANBUL TABELA FİRMALARI bu konuda size destek sağlar.

 

 

 

 

TOP
tr_TR